top of page
Szukaj

🌟✨ GRATULACJE DLA NASZEGO UCZNIA MIESIĄCA - JAKUBA WEGNERA ! KURSY MATURALNE SZCZECIN 🌟✨

Drodzy Przyjaciele, Uczniowie i Rodzice! 🎓🌟

Dzisiaj z wielką radością chcemy ogłosić zwycięzcę naszego konkursu "Uczeń Miesiąca" - nie kto inny, jak niesamowity Jakub Wegner! 🏆🎉 Jakub to nasz utalentowany maturzysta, uczestnik kursu przygotowującego do matematyki rozszerzonej, który zaskakuje nas wszystkich swoją niezwykłą pasją i talentem do drukowania 3D! 🖨️💡

Jego nie tylko doskonale radzi sobie z matematyką, ale również odnajduje się w fascynującym świecie technologii. Jego niezwykła umiejętność drukowania trójwymiarowych obiektów nie tylko podbija nasze serca, ale także otwiera przed nami drzwi do przyszłości!

Dzięki naszemu konkursowi, Jakub otrzymuje miesiąc nauki na wybranym kursie całkowicie za darmo! Ale to nie wszystko! Jakub ma również możliwość wskazania osoby spoza naszej społeczności, która jeszcze nie uczęszcza na zajęcia w Epic Centrum Nowoczesnej Edukacji i Terapii. Ta szczęśliwa osoba również otrzyma darmowy miesiąc nauki na dowolnym kursie z naszej oferty!

🎓 JAKUBIE, Jesteś Naszą Dumą! 🎓

Dziękujemy Ci za Twoją pasję, za Twoje zaangażowanie i za to, że jesteś inspiracją dla nas wszystkich. Cieszymy się, że możemy być częścią Twojego edukacyjnego podróżowania i pomagać Ci osiągać jeszcze większe cele!

Dla wszystkich innych uczniów, pamiętajcie - każdego miesiąca mamy szansę dostrzec wyjątkowe talenty i pasje. Niech Jakub będzie dla Was inspiracją do odkrywania swoich pasji i podążania za marzeniami!

Gratulujemy jeszcze raz, Jakubie! 💫✨


Te i inne kursy maturalne znajdziecie na: www.epic-szczecin.pl/kursy-maturalne

8 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

תגובות


bottom of page